top of page
IMG_4862.JPG

O mně

ELIŠKA KUBÍKOVÁ
PEČENÍ & DESIGN DORTŮ

IMG_7129.jpg

Pocházím z kuchařské rodiny a i já se nakonec vydala touto cestou. Vystudovala jsem Střední školu hotelnictví a podnikání v Hronově, obor Kuchař/Číšník.

V průběhu studií jsem dostala unikátní příležitost zúčastnit se 3 týdenní stáže ve Velké Británii. Neváhala jsem ani minutu a využila ji. Nakonec se ukázala jako něco, co mě zásadně nasměrovalo k tomu, co dělám dnes. Pracovala jsem v luxusním hotelu Fieldens Arms  jako desertářka pod vedením cukrářského mistra. Přestože krátká, byla to škola života, kde všechno muselo být dokonalé.

Poté co jsem školu dokončila, osud tomu tak chtěl a v roce 2015 se mi narodila dcera Liliana, kterou nade vše miluji a která mi při pečení ráda pomáhá.

Po návratu z Británie, celá nadšená do sladkého, jsem pekla 3 – 4 dorty ročně, vždy na rodinné oslavy. Dorty mi všichni chválili a velmi jim chutnali a já si začala pohrávat s myšlenkou, jak by asi obstály v tvrdé konkurenci.

Zlom nastal v srpnu 2017, kdy mě oslovila jedna slečna, zda-li bych ji upekla dorta. Takového, jako viděla u mě na profilu. Dorta jsem ji upekla, byla nadšená a mě začalo vrtat hlavou, jestli by mělo zájem více lidí. Ukázalo se, že mělo a tím to celé odstartovalo.

IMG_3799.jpg

Zároveň mi to dalo příležitost dělat něco, co mě naplňuje a dává mi smysl. Jsem ráda a je pro mě ctí, že mohu být skrze mé dorty a další výtvory součástí Vašich veselých a radostných okamžiků.

Věřím v kvalitu a dobře odvedenou práci. Suroviny, které používám jsou té nejvyšší kvality a pokud možno, domácí. Žádné náhražky u mě nenajdete.

9FC8B867-158E-4999-A25A-7F5FFAF2E577.JPG

V červnu 2018 jsem otevřela výrobnu v Hronově, kde dorty peču a kam může kdokoliv zavítat na čerstvé americké donuty, cupcakes a další sladká pokušení. Pokud ještě ten den nějaké máme.

V průběhu posledního roku jsem se zúčastnila těchto cukrářských kurzů:

  • Kurz dortů v dortovém studiu Mifa, Zruč nad Sázavou (2017)

  • Kurz zrcadlové polevy a dortů (2017)

  • Kurz výroby makronek v prestižní francouzské cukrárně Patisserie Saint Tropez v Praze (9. 6. 2018)

bottom of page